Specyfikacja techniczna

Wymiary komory:
370 x 350 x 150 mm
Wymiary maszyny:
554 x 450 x 365 mm
Długość listwy zgrzewającej:
350 mm
Wydajność pompy:
8 m³/h
Czas pojedynczego cyklu:
15-35 sekund
Moc:
0,4 kW
Zasilanie:
230V-1-50 Hz
Waga:
44 kg

Seria MoneyPacker to urządzenia, które zostały specjalnie zaprojektowane do pakowania banknotów, ważnych dokumentów, rysunków architektonicznych, dokumentów archiwalnych, weksli i innych. Dzięki zastosowanemu procesowi próżniowemu zmniejszamy objętość banknotów o około 30%, zabezpieczamy je przed uszkodzeniami, a nawet chronimy je przed kradzieżą poprzez stosowne oznaczenia.

Pakowarki MP różnią się od standardowych przede wszystkim szerszym drutem zgrzewającym oraz cieńszym drutem odcinającym. Dzięki temu na silikonowej listwie dociskowej możemy przygotować oznaczenia, które zostaną utrwalone na zgrzewie. Aby urządzenie działało bezawaryjnie przez długi czas, zastosowano specjalny filtr, który zatrzymuje zanieczyszczenia pochodzące z dokumentów i banknotów. Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenie nie zajmuje sporo miejsca, a cykl pracy jest odpowiednio skrócony.

Pakowarka MP 208 XW to urządzenie serii Moneypacker, które wyposażone jest w pompę próżniową marki Busch o wydajności 8 m³/h. Pojedynczy cykl pracy wynosi 15-35 sekund. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej, posiada higieniczną tłoczoną komorę wykonaną z jednego kawałka blachy. Posiada w standardzie kontrolkę poziomu oleju, funkcję stop oraz listwę odcinająco-zgrzewającą.Zawiera przezroczystą pokrywę, łatwo demontowane bezprzewodowe listwy zgrzewające oraz płytki regulacyjne do ustawiania wysokości komory próżniowej.